Студентська наукова конференція "ICYPPT 2021"

(Міжнародна конференція для молодих фахівців з фізики та техніки)
ХНУ імені В.Н. Каразіна, змішана форма, 26-30 квітня

Дедлайн реєстрації подовжено до 21-го березня 2021 року. Робоча мова конференції - англійська.

Якщо ти студент/ка, аспірант/ка або молодий/а вчений/а та займаєшся дослідженнями у одній із областей фізики, або на стику інших природничих або технічних наук з нею, долучайся до ICYPPT 2021 International Conference for Young Professionals in Physics and Technology (ICYPPT)!

Під час конференції ти зможеш познайомитись з науковою спільнотою України та світу, презентувати свої оригінальні результати перед однодумцями та дізнатися багато цікавого!

Також учасники ICYPPT 2021 матимуть можливість:

🔹відвідати лекції з soft skills та почути досвід видатних вчених сьогодення,

🔹взяти участь у конкурсі найкращих робіт на кожній з секцій,

🔹опублікуватися в науковому журналі “Каразінський вісник. Серія: Фізика”,

🔹зустрітися з колегами з міжнародних наукових спільнот (IAPS, IEEE, SPIE, EPS Young Minds) та підприємствами, що шукають талановитих молодих людей тощо.

Конференція буде складатися з широкого спектру тем з фізики таких як:

• Теоретична та математична фізика
  • Хімічна фізика, медична фізика та біофізика
  • Фізика навколишнього середовища
  • Ядерна фізика, фізика частинок та фізика високих енергій (плазми)
  • Фізика конденсованої стану та матеріалів
  • Оптика, фотоніка та оптична спектроскопія
  • Нанофізика та нанотехнології
  • Прикладна фізика
  • Приладобудування, технології, робототехніка
  • Астрономія, астрофізика, космологія.

Конференцію проводиться вже не перший рік та у цьому році вона є міжнародною. У зв'язку з цим, мова конференції - англійська. Конференція буде проходити у Харкові, а також буде транслюватись онлайн, оскільки ми розуміємо, що через ситуацію з COVID-19, у студентів з інших міст може не бути змоги приїхати на нашу конференцію. Тому є можливість дистанційної доповіді.

Брати участь можуть студенти бакалаврату, магістри, аспіранти та молоді вчені. Найкращі доповіді конференції будуть опубліковані у науковому журналі "Каразінський вісник".

Тезиси і доповіді мають бути англійською мовою та висвітлювати оригінальні результати.

Детально про тему конференції, реєстраційну форму, організаційні внески та інше можна знайти в інформаційному листі або на веб-сайті конференції .